Stowarzyszenie Przyjaciół Gimnazjum nr 20 w Katowicach

Dobra edukacja - przepustką w przyszłość

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:244. Error 9: Invalid character
Email

Szanowni Państwo!

Przyłączcie się do akcji  na rzecz dzieci i młodzieży.

Dzięki Państwa deklaracjom otrzymaliśmy od Urzędów Skarbowych, tytułem 1% podatku za 2014 rok 4924,53 zł. Pragniemy z całą mocą podkreślić, iż naszym priorytetem w wydatkowaniu pozyskanych od Państwa środków było przeznaczenie ich w całości wyłącznie na zaspokojenie szeregu potrzeb ogólnorozwojowych młodzieży. Dzięki środkom uzyskanym od Państwa mogliśmy realnie wesprzeć uczniów poprzez udzielanie pomocy dzieciom objętym programami współpracy z pedagogami szkolnymi, a także ufundowanie nagród za osiągnięcia naszej młodzieży w olimpiadach przedmiotowych i ufundowanie nagród dla uczniów działających społecznie na rzecz rozwoju szkoły. Dzięki zebranym środkom zorganizowaliśmy środowiskowe imprezy kulturalne i sportowe, a ponadto doposażyliśmy szkołę w nowoczesny sprzęt komputerowy i multimedialny oraz inne materiały dydaktyczne. Jesteśmy głęboko przekonani, iż uzyskane dzięki Państwa ofiarności środki zostały zagospodarowane w sposób rzetelny, transparentny, a przede wszystkim najbardziej przydatny z punku widzenia potrzeb naszych uczniów i samych placówek oświatowych.

 

Za Państwa dobre serce dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie.

 

W imieniu Stowarzyszenia Przyjaciół Gimnazjum nr 20 w Katowicach

Ewa Łuczak - Prezes Zarządu

Formy wsparcia:

podatku dochodowego(umieszczenie w formularzu PIT nr KRS 0000323892 Stowarzyszenia Przyjaciół Gimnazjum nr 20 w Katowicach lub w formie przelewu na konto - : PKO BP SA Odział II w Katowicach, nr rachunku: 17 1020 2313 0000 3402 0330 6313

 

 

 

Prasa o nas:

 

 

 

 

 

 

 

 

Menu główne

Logo

KRS 0000323892